Produktų linija

"Premium Oven" marinuota vištiena

Tikram lietuviui iškyla gamtoje, šventė sodyboje ar namų kiemelyje neatsiejama nuo kepsninės ir skaniai iškeptų šašlykų ar dešrelių, todėl mes sukūrėme naują liniją su kuria jūsų pamėginti skoniai jums primins vasarą! Nepamirškite vasaros ir ragaukite vasaros skonius iškeptus orkaitėje. Vištiena supakuota patogiose kepimui skirtose pakuotėse -  kuriuose kepant vištiena visada išliks sultinga ir keps savo sultyse, o jeigu norite, kad ji būtų ir traški, nukirpkite maišelio kampą likus 10 min. iki kepimo pabaigos.


Sparnelių peteliai su bruknių marinatu

Sparnelių peteliai su bruknių marinatu

Tik vienas žingsnis iki lėkštės, taip mes sakome apie produktą, kurį sukūrėme tiems, kurie visą savo kūrybinį potencialą palieka darbe ir į namus grįžta jau tik ilsėtis. Taip, tikrai "ilsėtis", nes rinkdamiesi PREMIUM OVEN gaminate tik tiek, kiek trunka produktą iš orkaitės įdėti į lėkštę: peteliai supakuoti taip patogiai, kad jums tereikia maišelį išimti iš popierinės pakuotės, įdėti į orkaitę ir kepti 40 min., tada dėti į lėkštę ir mėgautis gardžiu PREMIUM patiekalu. Sparnelių peteliai su bruknių marinatu - mėgstantiems subtiliai salsvą ir su "cinkeliu" aštrų skonį.
Sparnelių peteliai su mėlynių marinatu

Sparnelių peteliai su mėlynių marinatu

Tik vienas žingsnis iki lėkštės, taip mes sakome apie produktą, kurį sukūrėme tiems, kurie visą savo kūrybinį potencialą palieka darbe ir į namus grįžta jau tik ilsėtis. Taip, tikrai "ilsėtis", nes rinkdamiesi PREMIUM OVEN gaminate tik tiek, kiek trunka produktą iš orkaitės įdėti į lėkštę: sparnelių vidurinės dalys supakuotuos taip patogiai, kad jums tereikia maišelį su produktu išimti iš popierinės pakuotės, įdėti į orkaitę ir kepti 40 min., tada dėti į lėkštę ir mėgautis gardžiu PREMIUM patiekalu. Šis produktas skirtas mėgstantiems aštrų skonį.
Šlaunelių mėsa su medaus ir garstyčių marinatu

Šlaunelių mėsa su medaus ir garstyčių marinatu

Tik vienas žingsnis iki lėkštės, taip mes sakome apie produktą, kurį sukūrėme tiems, kurie visą savo kūrybinį potencialą palieka darbe ir į namus grįžta jau tik ilsėtis. Taip, tikrai "ilsėtis", nes rinkdamiesi PREMIUM OVEN gaminate tik tiek, kiek trunka produktą iš orkaitės įdėti į lėkštę: šlaunelių mėsa supakuota taip patogiai, kad jums tereikia maišelį su produktu išimti iš popierinės pakuotės, įdėti į orkaitę ir kepti 40 min., tada dėti į lėkštę ir mėgautis gardžiu PREMIUM patiekalu. Šį produktą kūrėme gurmanams.
Sparnelių peteliai su šeivamedžių uogomis

Sparnelių peteliai su šeivamedžių uogomis

Tik vienas žingsnis iki lėkštės, taip mes sakome apie produktą, kurį sukūrėme tiems, kurie visą savo kūrybinį potencialą palieka darbe ir į namus grįžta jau tik ilsėtis. Taip, tikrai "ilsėtis", nes rinkdamiesi PREMIUM OVEN gaminate tik tiek, kiek trunka produktą iš orkaitės įdėti į lėkštę: peteliai supakuoti taip patogiai, kad jums tereikia maišelį išimti iš popierinės pakuotės, įdėti į orkaitę ir kepti 40 min., tada dėti į lėkštę ir mėgautis gardžiu PREMIUM patiekalu. Sparnelių peteliai su šeivamedžių uogomis - tikriems gurmanams!