Produktų linija

„Fiesta“ vištiena griliui

Fiesta - tai įvairūs marinuoti kepimui paruošti vištienos produktai, be kurių negali apseiti nei vienas! Juos paprasta paruošti bet kur – orkaitėje, keptuvėje, ar lauke ant laužo ar grilio grotelių. Fiesta produktai tinka visiems sezonams! Šie gaminiai tai ne tik kokybę, bet ir laiką branginantiems žmonėms!
Vištienos šašlykas pipiriniame marinate

Vištienos šašlykas pipiriniame marinate

Labiausiai pamėgtas ir perkamiausias FIESTA šašlykas. Truputi aštresnio skonio mėgėjams vištienos šlaunelių mėsa be kaulo su pipirais.
Marinuoti viščiukų sparneliai

Marinuoti viščiukų sparneliai

Su FIESTA lėk iš miesto! Taip mes sakome tiems, kurie nei karštomis vasaromis, nei vėsiais žiemos vakarais nėra linkę praleisti kiūtodami namie. Kaip sakoma: "Nėra blogo oro, yra tik bloga apranga", tad vadovaudamiesi tuo kviečiame jus išlėkti iš namų ir pasmaguriauti griliaus patiekalais ir visai nesvarbu, ar už lango lietus, ar šlapdriba, ar sniegas. O tiems, kurie pabijojo lėkti į gamtą, mes siūlome lėkti pas draugus ar giminaičius ir ten išsikepus skanauti FIESTA marinuotus viščiukų sparnelius. 
Marinuotos viščiukų blauzdelės

Marinuotos viščiukų blauzdelės

Su FIESTA lėk iš miesto! Taip mes sakome tiems, kurie nei karštomis vasaromis, nei vėsiais žiemos vakarais nėra linkę praleisti kiūtodami namie. Kaip sakoma: "Nėra blogo oro, yra tik bloga apranga", tad vadovaudamiesi tuo kviečiame jus išlėkti iš namų ir pasmaguriauti griliaus patiekalais ir visai nesvarbu, ar už lango lietus, ar šlapdriba, ar sniegas. O tiems, kurie pabijojo lėkti į gamtą, mes siūlome lėkti pas draugus ar giminaičius ir ten išsikepus skanauti FIESTA marinuotas viščiukų blauzdeles. 
Vištienos dešrelės griliui

Vištienos dešrelės griliui

Šios dešrelės yra baltos spalvos, nes jų sudėtyje nėra nitritinės druskos (maisto priedo E250), todėl jas kepant ant laužo neišsiskiria kancerogeniniai junginiai – nitrozaminai, kurie yra nuodingi žmogui.
Karštai rūkytos vištienos dešrelės

Karštai rūkytos vištienos dešrelės

Žmonių mėgstamos storesnio diametro karštai rūkytos vištienos dešrelės, išsiskiriančios pigia kaina ir išskirtiniu skoniu.