Produktų linija

„Fiesta“ vištiena griliui

Fiesta - tai įvairūs marinuoti kepimui paruošti vištienos produktai, be kurių negali apseiti nei vienas! Juos paprasta paruošti bet kur – orkaitėje, keptuvėje, ar lauke ant laužo ar grilio grotelių. Fiesta produktai tinka visiems sezonams! Šie gaminiai tai ne tik kokybę, bet ir laiką branginantiems žmonėms!
Vištienos šašlykas pipiriniame marinate

Vištienos šašlykas pipiriniame marinate

Labiausiai pamėgtas ir perkamiausias FIESTA šašlykas. Truputi aštresnio skonio mėgėjams vištienos šlaunelių mėsa be kaulo su pipirais.
Vištienos šašlykas klasikiniame marinate

Vištienos šašlykas klasikiniame marinate

Vištienos šlaunelių mėsa be kaulo marinuota lietuvių pamėgtame subalansuoto skonio paprikų marinate.
Filė šašlykas su mėlynių marinatu

Filė šašlykas su mėlynių marinatu

2018 metų sezono naujiena - FIESTA filė šašlykas su mėlynių marinatu. Filė gabaliukai pamarinuoti viename iš populiariausių gaminamų marinatų, šiek tiek aštrokame mėlynių marinate tikrai nenuvils tiek ieškančių kažko neįprasto, tiek labiau tradicinį skonį mėgstančių gurmanų.
Marinuoti viščiukų sparneliai

Marinuoti viščiukų sparneliai

Su FIESTA lėk iš miesto! Taip mes sakome tiems, kurie nei karštomis vasaromis, nei vėsiais žiemos vakarais nėra linkę praleisti kiūtodami namie. Kaip sakoma: "Nėra blogo oro, yra tik bloga apranga", tad vadovaudamiesi tuo kviečiame jus išlėkti iš namų ir pasmaguriauti griliaus patiekalais ir visai nesvarbu, ar už lango lietus, ar šlapdriba, ar sniegas. O tiems, kurie pabijojo lėkti į gamtą, mes siūlome lėkti pas draugus ar giminaičius ir ten išsikepus skanauti FIESTA marinuotus viščiukų sparnelius. 
Marinuoti viščiukų sparnelių peteliai

Marinuoti viščiukų sparnelių peteliai

Su FIESTA lėk iš miesto! Taip mes sakome tiems, kurie nei karštomis vasaromis, nei vėsiais žiemos vakarais nėra linkę praleisti kiūtodami namie. Kaip sakoma: "Nėra blogo oro, yra tik bloga apranga", tad vadovaudamiesi tuo kviečiame jus išlėkti iš namų ir pasmaguriauti griliaus patiekalais ir visai nesvarbu, ar už lango lietus, ar šlapdriba, ar sniegas. O tiems, kurie pabijojo lėkti į gamtą, mes siūlome lėkti pas draugus ar giminaičius ir ten išsikepus skanauti FIESTA marinuotus viščiukų sparnelių petelius. 
Marinuotos viščiukų blauzdelės

Marinuotos viščiukų blauzdelės

Su FIESTA lėk iš miesto! Taip mes sakome tiems, kurie nei karštomis vasaromis, nei vėsiais žiemos vakarais nėra linkę praleisti kiūtodami namie. Kaip sakoma: "Nėra blogo oro, yra tik bloga apranga", tad vadovaudamiesi tuo kviečiame jus išlėkti iš namų ir pasmaguriauti griliaus patiekalais ir visai nesvarbu, ar už lango lietus, ar šlapdriba, ar sniegas. O tiems, kurie pabijojo lėkti į gamtą, mes siūlome lėkti pas draugus ar giminaičius ir ten išsikepus skanauti FIESTA marinuotas viščiukų blauzdeles.