Produktų linija

Kepti vištienos „sūriai“

 Keptas vištienos „sūris“

Keptas vištienos „sūris“

Kas yra pieno sūris - visi puikiai žino, o kas ragavo keptą vištienos "sūrį", pasakytų, kad tai visiškai kitoks "sūris". Klausiate, kas bendro - sudėkite šiuos du produktus vienas greta kito ir palyginkite - patį didžiausią panašumą, garantuotai, rasite. Keptas vištienos "sūris" be papildomų prieskonių, gamintas rankomis, su meile. Produkto sudėtyje geriausios vištienos dalys: šlaunų mėsa ir file.
Keptas vištienos „sūris“ su paprikomis

Keptas vištienos „sūris“ su paprikomis

Kas yra pieno sūris - visi puikiai žino, o kas ragavo keptą vištienos "sūrį", pasakytų, kad tai visiškai kitoks "sūris". Klausiate, kas bendro - sudėkite šiuos du produktus vienas greta kito ir palyginkite - patį didžiausią panašumą, garantuotai, rasite. Keptas vištienos "sūris" gamintas rankomis, su meile. Produkto sudėtyje geriausios vištienos dalys: šlaunų mėsa ir file. Šis keptas vištienos sūris su paprika, tiems, kas nori paįvairinti skonį ir paragauti išraiškingo kepto vištienos "sūrio". 
Keptas vištienos „sūris“ su špinatais

Keptas vištienos „sūris“ su špinatais

Kas yra pieno sūris - visi puikiai žino, o kas ragavo keptą vištienos "sūrį", pasakytų, kad tai visiškai kitoks "sūris". Klausiate, kas bendro - sudėkite šiuos du produktus vienas greta kito ir palyginkite - patį didžiausią panašumą, garantuotai, rasite. Keptas vištienos "sūris" gamintas rankomis, su meile. Produkto sudėtyje geriausios vištienos dalys: šlaunų mėsa ir file. Špinatai produkto skoniui suteikia papildomo švelnumo, o vaizdas prikausto išskirtiniu, natūraliu patiekimu. Keptas vištienos sūris su "špinatais" - naujausias VIŠTIENA KITAIP gaminys
Keptas vištienos „sūris“ su česnakais ir kmynais

Keptas vištienos „sūris“ su česnakais ir kmynais

Kas yra pieno sūris - visi puikiai žino, o kas ragavo keptą vištienos "sūrį", pasakytų, kad tai visiškai kitoks "sūris", negu pieno. Klausiate, kas bendro - sudėkite šiuos du produktus vienas greta kito ir palyginkite - patį didžiausią panašumą, garantuotai, rasite. Keptas vištienos "sūris" gamintas rankomis, su meile. Produkto sudėtyje geriausios vištienos dalys: šlaunų mėsa ir file. Šis sūris skirtas tiems mėgstantiems tradicinius skonius, nes česnakai ir kmynai šiame "sūryje" yra pagrindiniai prieskoniai.