Naujienos

„Borjomi Grill piknike“ - gardi ant grilio keptos Vilniaus paukštyno vištienos vakarienė ir  labdaringa „ledinio iššūkio“ akcija

„Borjomi Grill piknike“ - gardi ant grilio keptos Vilniaus paukštyno vištienos vakarienė ir labdaringa „ledinio iššūkio“ akcija

Kasmetine vasaros tradicija tapęs „Borjomi piknikas“ ketvirtadienio vakarą į pievelę prie Baltojo tilto vėl subūrė šimtus vilniečių ir sostinės svečių. Šiemet valgymo gamtoje mėgėjams nepavyko išvengti lietaus, tačiau piknikautojų jis neišbaidė – priešingai, dėl renginio organizatorių pasiūlytos labdaringos ir pasaulyje siaučiančios „ledinio vandens kibiro iššūkio“ idėjos, didžioji dalis pikniko dalyvių sutiko išmirkti šaltame lietuviškame lietuje.

Renginio dalyviai džiaugėsi ne tik gyva muzika, bet ir neįprasta galimybe pačiame miesto centre mėgautis ką tik kepsninėje ant grotelių paruoštomis vaišėmis. Skirtingai nei ankstesniais metais, „Borjomi piknikas“ šiemet surengtas vakare, o ne pietų pertraukos metu, siekiant renginį padaryti patogesniu dalyviams.

Užklupęs lietus prisidėjo prie labdaros

Vakare Vilniuje prapliupęs lietus netikėtai tapo didžiausios spontaninės labdaringos „ledinio vandens kibiro iššūkio“ (pasaulyje plintančios kaip „Ice bucket challenge“) akcijos priežastimi.

„Matydami kaip pikniko dalyvius prausia šaltas lietuviškas lietus, nusprendėme jiems pasiūlyti iššūkį – jeigu jie sutiks bent pusei minutės išlįsti iš sausos palapinės, suskleisti savo skėčius, kitaip tariant, sušlapti lietuviškame lietuje, mes pažadėjome prisidėti prie paramos kovojant su šonine amiotrofine skleroze. Mūsų iššūkį priėmė keliasdešimt piknikautojų, todėl tesėsime pažadą ir per savaitę finansiškai paremsime vieną iš lietuviškų gydymo įstaigų“, - teigia mineraliniam vandeniui „Borjomi“ atstovaujančios įmonės „IDS Borjomi Europe“ komercijos direktorė Aušra Nasevičienė.

Šalto lietaus iššūkį sutiko priimti ne tik renginio vedėjas Jurgis Brūzga, tačiau ir į pikniką sraigtasparniu atskridęs „KG Group“ valdybos pirmininkas Tautvydas Barštys. Iššūkio video galite peržiūrėti čia: www.youtube.com/watch?v=lzjX9pajDPk.

Ant grilio – 100 kg marinuotos vištienos

Vilniečiams tai buvo išskirtinė proga pajausti tikro pikniko nuotaiką, o ruošiamo maisto kvapas pritraukė daugybę keptos mėsos mėgėjų. Jiems pavaišinti buvo iškepta 100 kg „Vilniaus paukštyno“ dovanotos aukščiausios kokybės marinuotos „Premium“ vištienos. Pasimėgavę sočia vištienosvakariene, dalyviai noriai vaišinosi ir „Borjomi“ vandeniu.

Šimtus vilniečių priviliojusiame „Borjomi Grill piknike“ vištieną kepė Lietuvos barbekiu kepėjų asociacijos profesionalai. Susirinkusieji ne tik stebėjo kepimo procesą, bet ir sėmėsi specifinio vištienos paruošimo ir kepimo ant grilio paslapčių – kepėjai savo žiniomis mielai dalinosi su visais pikniko dalyviais.

„Organizuodami pikniką, siekėme padovanoti vilniečiams išskirtinę galimybę pasimėgauti ant grotelių kepamu maistu, būnant miesto centre. Vasaros piknikai jau tapo mūsų tradicija, kuriai kasmet sugalvojame vis kitą temą“, – sako „IDS Borjomi Europe“ marketingo vadovė Tatjana Rudienė.

Pasimėgavę mėsa dalyviai neskubėjo išsilakstyti – visiems susirinkusiems buvo išdalinta apie 3 tūkst. „Borjomi“ vandens buteliukų. Ilgiau pavakaroti gryname ore po sočios ir skanios vakarienės maloniai gurkšnojant „Borjomi“ viliojo ne tik gražus vakaro oras, bet ir Jurgio Brūzgos su grupe gyvai atliekama muzika.

Šiemet – jau trečiasis piknikas

Masinis „Borjomi piknikas“ Lietuvoje vyksta trečius metus iš eilės. Pirmasis piknikas ant pievelės greta Baltojo tilto įvyko 2012 m., jame dalyvavo daugiau negu 800 žmonių. 2013 m. piknikas organizuotas ant paties Baltojo tilto – per visą jo ilgį buvo nutiesta dirbtinės žolės danga, kurios plotas užėmė beveik 1000 kv. metrų.

Renginio organizatoriai kol kas neatskleidžia, kokių dar piknikų ateityje gali tikėtis vilniečiai, tačiau užsimena, kad tai galėtų būti Lietuvoje dar neišbandyta naujiena. 

Atgal