Naujienos

Kaišiadorių paukštyno loterija

Kaišiadorių paukštyno loterija

LOTERIJOS taisyklės

1. Bendra loterijos informacija ir nuostatos

1.1. UAB KG DISTRIBUTION organizuojama loterija vyksta nuo 2017 m. lapkričio 06 d. iki 2017m. lapkričio 30 d.*
1.2. Vykstant loterijai, visą informaciją apie ją galima rasti internetiniame tinklalapyje http://www.vistienakitaip.lt/naujienos/kaisiadoriupaukstynoloterija
1.3. Loterijos organizatorius ir vykdytojas yra UAB KG DISTRIBUTION.
1.4. Loterijoje negali dalyvauti įmonių grupei „KG Group“ priklausančių įmonių bei prekybos tinklų, kuriuose parduodami akcijiniai produktai darbuotojai ir jų šeimų nariai.

2. Loterijoje dalyvaujantys produktai

2.1. Norint dalyvauti loterijoje, reikia pirkti loterijoje dalyvaujančius produktus.
2.2. Loterijoje dalyvauja šie produktai: visi prekinio ženklo KAIŠIADORIŲ PAUKŠTYNAS produktai. 

3. Loterijos prizai

3.1. Loterijos prizai yra:
3.1.1. Skėčiai – 494 vienetų. Prizų skaičius ribotas.
3.1.2. Prijuostės – 266 vnt. Prizų skaičius ribotas.
3.1.3. Daugkartinio naudojimo pirkinių maišai – 1216 vnt. Prizų skaičius ribotas.
3.2. Loterijos organizatoriai pasilieka teisę pakeisti bet kurį prizą kitu, nemažesnės vertės prizu;
3.4. Prizai į pinigus nekeičiami;
3.5. Jei prizai apmokestinami, gyventojų pajamų mokestis ir kiti susiję mokesčiai nuo loterijos dalyvio gautų pajamų (prizų vertės) yra sumokami nežaidimo dalyvio, o žaidimo organizatoriaus (t.y. UAB KG DISTRIBUTION) lėšomis;

4. Sąlygos laimėti prizus 

4.1. Norint dalyvauti loterijoje, reikia pirkti bet kuriuos du prekinio ženklo KAIŠIADORIŲ PAUKŠTYNAS produktus ir pirkimo vietoje ištraukti loterijos bilietą, kur nutrynus „TRINTI ČIA“ pažymėtą vietą, būtų parašyta, ar bilietas laimingas, jei bilietas laimingas – koks prizas.
4.2. Visi, pirkę prekinio ženklo KAIŠIADORIŲ PAUKŠTYNAS produkciją turi lygiavertes galimybes laimėti prizus.
4.3. Loterija vyksta nuo 2017 m lapkričio 06 d. iki 2017 m. lapkričio 30d.
4.4. Vieno apsipirkimo metu galima traukti tik vieną loterijos bilietą.
4.5. Laimėtas loterijos prizas atiduodamas iš karto pirkimo vietoje.
4.6. Laimėtoju laikomas tas asmuo, kuris įsigijo bet kuriuos du prekinio ženklo KAIŠIADORIŲ PAUKŠTYNAS produktus ir pirkimo vietoje ištraukė laimingą bilietą ir nutrynus specialią vietą rado parašytą bent vieną iš šių žodžių: SKĖTIS, PRIJUOSTĖ, PIRKINIŲ KREPŠYS.
4.12. Laimėtoju nelaikomas tas asmuo, kuris įsigijo bet kuriuos du prekinio ženklo KAIŠIADORIŲ PAUKŠTYNAS produktus ir pirkimo vietoje ištraukė nelaimingą bilietą, kuriame pažymėta: BANDYK DAR KARTĄ.

5. Baigiamosios nuostatos

5.1. Loterijos organizatorius pasilieka teisę keisti akcijos sąlygas iš anksto informavęs apie tai viešai, internetiniame tinklalapyje.
5.2. Visais atvejais, kurie nėra numatyti šiose taisyklėse, loterijos organizatorius gali vienašališkai priimti sprendimą, pagrįstą Lietuvos Respublikos įstatymais. Loterijos organizatorius pasilieka teisę vienašališkai keisti taisykles ar nutraukti loteriją bet kuriam jos etape apie tai pranešdamas viešai, internetiniame puslapyje.


* Loterijos vyksta prekybos tinkluose: UAB GULBELĖ - Parduotuvių tinklas "GULBELĖ", Kėdainių RVK, AB UTENOS PREKYBA, UAB EIGINTA - Parduotuvių tinklas "ŠILAS", UAB STILSENA - Parduotuvių tinklas "TAUSISTEMA", UAB LUPRA - Parduotuvių tinklas "KUBAS", UAB Čiamarket - Parduotuvių tinklas "Čia market".  

Atgal