Naujienos

„KG Group“ dalyvaus parodoje „AgroBalt 2014“

„KG Group“ dalyvaus parodoje „AgroBalt 2014“

Balandžio 3-5 dienomis Kaune vyks paroda „AgroBalt 2014“. Tai yra reikšmingiausia ir didžiausia Baltijos regione tarptautinė žemės ūkio ir maisto pramonės paroda. Jos tikslas -stiprinti žemės ir maisto ūkio sektoriaus konkurencingumą, skatinti smulkųjį ir vidutinį verslą kaimo vietovėse, užmegzti regioninių žemės ūkio ir maisto pramonės įmonių bei institucijų kontaktus su kitomis šalimis, atskleisti narystės Europos Sąjungoje poveikio kaimo plėtrai privalumus ir iššūkius.


Tradiciškai parodos struktūra apima tris pagrindines dalis: verslo, vartotojišką ir politinę. Parodos verslo dalyje akcentuojamos smulkiojo ir vidutinio verslo galimybės, tokioms įmonėms skirtos technologijos, alternatyvioji veikla žemės ūkyje, gyvulininkystė, Europos Sąjungos lėšų tikslingo naudojimo galimybės. Vartotojiškoje parodos dalyje akcentuojamas bendravimas su vartotojais, verslo ryšiai, o pagrindinės šios dalies temos – maisto pramonė, kulinarinis paveldas, pakuotės, jų medžiagos, įrengimai, ekologinis ūkininkavimas, kaimo plėtra, veislininkystė, gėlininkystė ir daržininkystė, žemės, sodų, miškų ūkio technika ir kita.


„AgroBalt 2014“ tęs geriausias savo tradicijas ir, kaip kasmet, papildys savo turinį rinkos diktuojamomis aktualijomis. 2014 metais įvyksiančios parodos oficialus šūkis – „Sumanus gamintojas – laimingas vartotojas“. Parodoje bus siekiama pristatyti įmones, gaminančias saugius kasdienio vartojimo produktus, taip pat naujausius maisto kokybės tyrimus, naujus maisto gaminius. Taip pat ketinama pristatyti įmones, teikiančias įvairiapuses aktyvaus pažintinio turizmo, tradicinių amatų, prekybos rankdarbiais paslaugas ir įvairias kitas sveikos gyvensenos paslaugų sferos įmones. Būsimojoje parodoje nemažas dėmesys bus skirtas retų (nykstančių) Lietuvos gyvulių ir galvijų pristatymui.


„KG Group“ parodoje dalyvaus su specialiu stendu


„KG Group“ įmonių atstovai dalyvaus šioje parodoje ir specialiame stende prekiaus įmonių gaminamais produktais, vykdys aktyvias degustacijas, įvairias loterijas perkantiems produkciją.


Kviečiame visus apsilankyti šioje parodoje!

Degustacijos

Balandžio 3 d.

Balandžio 4 d.

Balandžio 5 d.

Naujiena! Miltiniai mišiniai: šokoladiniai keksiukai, vanilinis pyragas, keksas.

11 - 12 val

13 - 14 val

14 - 15 val

Graitai paruošiami makaronai „Dorea Nature“, PAGAMINTA NENAUDOJANT SKONIŲ STIPRIKLIŲ.

12 - 13 val

11 - 12 val

12 - 13 val

AB Vilniaus paukštyno kepamosios dešrelės ir virtos vištienos dešros įvairių skonių.

13 - 14 val

16 - 17 val

13 - 14 val

Naujiena! Miltiniai mišiniai: balta ir juoda duona, pica.

14 - 15 val

15 - 16 val

16 - 17 val

AB Kaišiadorių paukštyno vištienos vyniotiniai ir kepenėlių paštetai įvairių skonių.

15 - 16 val

14 - 15 val

11 - 12 val

Naujiena! AB Kaišiadorių paukštyno karštai rūkyti vištienos gaminiai: sparneliai TULPĖS, vidutinės sparnų dalys.

16 - 17 val

12 - 13 val

15 - 16 valAtgal