Naujienos

 „KG Group“ produktai pristatomi penkiasdešimtojoje parodoje „SIAL 2014“

„KG Group“ produktai pristatomi penkiasdešimtojoje parodoje „SIAL 2014“

Įmonių grupė „KG Group“ šių metų „SIAL“ parodoje dalyvauja turėdama 2 stendus. Viename iš jų pristatomi vištienos gaminiai: kepsniai, kepsneliai, šniceliai, marinuotos vištienos gaminiai „Pasaulio virtuvės“ ir „Premium“, įvairių skonių dešros, dešrelės ir kumpiai. Vienas didžiausių Vilniaus ir Kaišiadorių paukštynų pristatomų išskirtinumų – švieži gilesnio vištienos skerdenos apdorojimo produktai (peteliai, tulpės, filė be gyslos ir kt.), kuriuos į bet kurią Europos šalį galima pristatyti vos per keliolika valandų (pavyzdžiui, į Suomiją šviežia vištiena pristatoma per 16 val., o į Prancūziją ar Ispaniją per 48 val.).

Kitame parodos stendė AB „Kauno Grūdai“ visą paletę savo sukurtų greitai paruošiamų makaronų prekinių ženklų, tokių kaip „Justinn“, „Sun Yan“, „City Taste“, „Dorea Nature“, bet ir miltus „Flourina“, specializuotus miltus ir miltinius mišinius, džiūvėsėlius „Flourina. Taip pat šiais metais sukurtas greitai paruošiamas avižines košes „Activus“,kurios turi didelį potencialą ir tikimasi parodos metu sulauks potencialių užsienio distributorių dėmesio.“.

AB „Kauno Grūdai“ sukurti ir gaminami nuosavo prekinio ženklo greitai paruošiamų makaronų linija „City Taste“ šių metų tarptautinėje maisto pramonės ir gėrimų parodoje „SIAL 2014“ pelnė „SIAL Innovation Selection 2014“ įvertinimą. Tai pirmasis tokio lygio apdovanojimas kompanijos istorijoje, kuris atiteko Lietuvoje gaminamiems greitai paruošiamiems makaronams, nes pastarieji perteikia skonio asociacijas su miestais iš viso pasaulio.

Šiais metais „SIAL 2014“ parodoje, kuri vyks Paryžiuje, tikimasi sulaukti 6300 dalyvių iš 200 šalių, kurie pristatys 1700 novatoriškus produktus. Numatoma, kad parodą per penkias dienas aplankys 150 000 lankytojų.


Atgal