Naujienos

Naujausi „KG Group“ įmonių produktai pristatyti tarptautinėje žemės ūkio ir maisto pramonės parodoje „AgroBalt 2014“

Naujausi „KG Group“ įmonių produktai pristatyti tarptautinėje žemės ūkio ir maisto pramonės parodoje „AgroBalt 2014“

Balandžio 3-5 dienomis  Kaune, „Žalgirioarenoje“, vyko reikšmingiausia ir didžiausia Baltijos regione tarptautinė žemės ūkio ir maisto pramonės paroda „AgroBalt 2014“, kurioje „KG Group“ įmonių atstovai specialiame stende pristatė visus naujausius produktus.

Šiais metais oficialus „AgroBalt“parodos šūkis – „Sumanus gamintojas – laimingas vartotojas“. Parodoje siekta pristatyti įmones, gaminančias saugius kasdienio vartojimo produktus, taip pat naujausius maisto kokybės tyrimus ir naujus maisto gaminius. „KG Group“ įmonės specialiame stende vykdė naujausių produktų: miltinių mišinių, greitai paruošiamų makaronų, vištienos gaminių degustacijas. Parodos lankytojai ne tik paragavo kepinių iš naujausių „Kauno Grūdų“ miltinių mišinių, tačiau degustavo ir greitai paruošiamus makaronus. Lankytojai galėjo šių produktų įsigyti specialiomis kainomis.

Kaip teigia „KGGroup“ marketingo direktorius Artūras Skairys, itin didelio susidomėjimo sulaukė naujieji miltiniai mišiniai vaniliniam keksui, šokoladiniams keksiukams ir juodai duonai.

 „„KG Group“ parodos stende sulaukėme įvairių lankytojų: ir valdžios atstovų, ir žurnalistų, ir svečių iš užsienio, ir įnoringų šeimininkių, studentų ir vaikų. Visi iš vien kartojo, kad šokoladiniai keksai ir juoda duona – patys skaniausi, be to, jiems buvo sunku patikėti, kad tokius kepinius galima gaminti iš miltinių mišinių įpylus tik vandens ir aliejaus,“ - pasakojo A. Skairys. Jis taip pat pridūrė, kad žmonės labai stebėjosi kompanijos gaminamais greitai paruošiamais makaronais, jie stebėjosi, kad tokie skanūs ir reprezentatyviai atrodantys produktai gaminami Lietuvoje. Daugiausiai dėmesio sulaukė natūralūs, be konservantų greitai paruošiami makaronai „Dorea Nature“.

„KG Group“ priklausantys Vilniaus ir Kaišiadorių paukštynai šiais metais parodoje „AgroBalt 2014” pristatė naujausius šviežios vištienos produktus, pradėtus gaminti po įdiegtų inovacijų paukštynuose, taip pat naujam vasaros sezonui skirtą vištienos pusgaminių ir gaminių asortimentą.

Parodoje pristatytas naujausias kepamųjų vištienos dešrelių, skirtų griliui, skonis – su bazilikais ir pomidorais, virtos aštriosios vištienos dešrelės juodame apvalkale. Parodos lankytojai naujuosius produktus ne tik smalsiai ragavo, bet dažnas nutarė jų ir įsigyti. Lankytojai gyrė karštai rūkytas vištienos dalis: šlaunų mėsą, sparnelių petelių „Tulpes“ bei vidurines dalis, naujus vištienos vyniotinių skonius.

„Agro Balt“ lankytojai galėjo įsigyti visų šių vištienos gaminių ir pusgaminių už itin patrauklią kainą, beto vienoje vietoje buvo pristatytas visas gaminių asortimentas, ko dažniausiai negalima pamatyti  prekybos centruose. Be to paukštynai pristatė naujausią vasaros sezono asortimentą, kurį  lankytojai galėjo įsigyti primieji.  


Atgal