Produktų linija

Vištienos dešros

Virtų dešrų kolekcija - įnoringiausiems skoniams. AB „Vilniaus paukštynas“ pradėjo gaminti keturias aukščiausios rūšies vištienos dešras ir po sezono atsinaujino vienu papildomu skoniu. Šiose dešrose naudojama tik paukštyne išaugintų viščiukų broilerių mėsa. Ilgametę patirtį turintys paukštyno meistrai ištobulino virtos dešros receptūrą ir pateikia naujus skonius. Novatoriškiausios receptūros gaminys – tai vištienos virta “Picos” dešra. Toks produktas Lietuvos vartotojams pateikiamas pirmą kartą. Virta dešra gaminama iš viščiuko broilerio mėsos, o jos sudėtyje yra net 15 proc. fermentinio sūrio bei žalios ir raudonos paprikos gabalėlių. Buvome įpratę, kad virta dešra yra gan panašaus skonio, tačiau šis produktas – naujoves mėgstančiam šiuolaikiniam vartotojui. Išskirtinio skonio mėgėjai šioje kolekcijoje ras ir virtą dešrą su paprika, kuri yra pagardinta susmulkinta džiovinta raudonąja ir žaliąja paprika, kurios smulkūs grūdeliai matyti dešros pjūvyje. Tai visiškai naujo skonio vištienos dešra tiems, kurie mėgsta pikantišką skonį. Taip pat virtą Šlaunelių mėsos dešrą, pagamintą iš pačios sultingiausios vištienos mėsos – šlaunų mėsos be kaulo. Perpjovę dešrą matysite marmurinį piešinį, o pjūvyje išryškėja šlaunelių mėsos stambūs gabalėliai. Tradicinės virtos dešros mėgėjams siūlome „Daktarišką“ vištienos dešrą.

Virta vištienos dešra su saulėje džiovintais pomidorais ir bazilikais

Virta vištienos dešra su saulėje džiovintais pomidorais ir bazilikais

Virta dešra pagardinta saulėje džiovintais pomidorais ir bazilikais. Dešros pjūvyje puikiai atsispindi pavasario spalvos - saulėje džiovinti pomidorai bei bazilikai.
Virta Picos dešra

Virta Picos dešra

Virta dešra su fermentiniu sūriu ir paprikomis. Ši aukščiausios rūšies dešra, paruošta picų gaminimui arba karštiems sumuštiniams kepti. Puikus pusryčių ar pietų pasirinkimas.
Virta vištienos dešra su paprikomis

Virta vištienos dešra su paprikomis

Virta dešra pagardinta džiovinta raudonąja ir žaliąja paprika, kurios smulkūs grūdeliai matyti dešros pjūvyje. Tai visiškai naujo skonio aukščiausios rūšies vištienos dešra tiems, kurie mėgsta pikantišką skonį.
Virta vištienos šlaunelių dešra

Virta vištienos šlaunelių dešra

Virta dešra iš viščiukų broilerių nukaulintos šlaunelių mėsos.Tai aukščiausios rūšies struktūrinė dešra su marmuriniu piešiniu, pjūvyje išryškėja šlaunelių mėsos stambūs gabalėliai.
Virta „Daktariška‟ dešra

Virta „Daktariška‟ dešra

Tradicinė, kiekvieno lietuvio pamėgta aukščiausios rūšies „Daktariška“ dešra, skanūs pusryčiai ir priešpiečiai.